Transport ADR Francja Polska

Transport ADR Francja Polska – oferujemy dla każdej klasy – w najlepszej cenie. Wyceniamy i oferujemy przewozy ADR Francja Polska już w parę chwil – dlatego zadzwoń do nas i przekonaj się jaką ofertę dadzą Ci nasi specjaliści.

transport adr francja polska

Posiadamy wszelkie wymagane licencje, gwarantujemy terminowy dowóz – dowolnym typem zabudowy do ADR.

Obsługujemy wszystkie miasta francuskie i Polskie, dojeżdżamy do podanych adresów w całej Francji. Zlecając nam transport ADR do Francji masz gwarancję stałego kontaktu z kierowcą!

+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Transport materiałów niebezpiecznych do Francji

Jako jedni z nielicznych w Polsce organizujemy kompleksowe przewozy rożnego rodzaju materiałów niebezpiecznych na trasach między Polską a Francją

Oferujemy dowóz zarówno ADR ciekłych jak i stałych, zapewniamy dowóz zgodny z międzynarodowymi przepisami oraz pewność, że cały transport jest w pełni legalny.

W Eurotrans Handzel dbamy o to by ładunek był odpowiednio zabezpieczony a kierowca posiadał przeszkolenie – na nas możesz polegać.

Tunele ADR Francja

Posiadamy w pełni opracowane trasy dla transportu ADR do Francji – gwarantujemy dowóz terminowo i ściśle wyliczony pod cenę. Z Eurotrans Handzel możesz liczyć na solidny transport ADR do Francji

Warunki przewozu

  • TERMINOWO
  • CAŁA EUROPA
  • ZAŁADUNEK I WYŁADUNEK ADR ZGODNIE Z UMOWĄ
  • WYŁĄCZNIE FACHOWI KIEROWCY
  • PEŁNA ZGODNOŚĆ Z ZASADAMI I PRZEPISAMI TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO