Transport ADR do Anglii

Transport ADR do Anglii oferujemy najtaniej dzięki naszym wysokiej klasy specjalistom od przewozu materiałów niebezpiecznych

transport adr do anglii

Posiadamy wszelkie wymagane licencje, gwarantujemy terminowy dowóz. Działamy zgodnie ze zmieniającymi się standardami przewozu towarów ADR między Polską a Wielką Brytanią – zawsze transportujemy w zgodzie z obowiązującymi normami i prawem.

Organizujemy również transport cysterną z Anglii i Szkocji – przy dużych ładunkach udzielamy sporego upustu.

+48 600 651 733

+48 662 615 172

[email protected]

Transport materiałów niebezpiecznych do Anglii

Jako jedni z nielicznych w Polsce organizujemy kompleksowe przewozy rożnego rodzaju materiałów niebezpiecznych na trasach między Polską a Wielką Brytanią

Oferujemy dowóz zarówno ADR ciekłych jak i stałych, zapewniamy dowóz zgodny z międzynarodowymi przepisami oraz pewność, że cały transport jest w pełni legalny.

W Eurotrans Handzel dbamy o to by ładunek był odpowiednio zabezpieczony a kierowca posiadał przeszkolenie – na nas możesz polegać.

Tani transport ADR do Anglii

W Eurotrans Handzel zdajemy sobie sprawę jak istotna jest ekonomizacja trasy przy transporcie ADR do Anglii, dla wielu klientów najważniejsza jest przeprawa tunelem bądź droga morską – w Eurotrans Handzel podpowiemy czy dla danego typu ładunków bardziej opłaca się skorzystać z transportu intermodalnego czy klasycznego drogowego.

Warunki przewozu

  • TERMINOWO
  • CAŁA EUROPA
  • ZAŁADUNEK I WYŁADUNEK ADR ZGODNIE Z UMOWĄ
  • WYŁĄCZNIE FACHOWI KIEROWCY
  • PEŁNA ZGODNOŚĆ Z ZASADAMI I PRZEPISAMI TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

wyceń usługę transportową